KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218213
nr 1621 8213
Etsning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Paris. Bildmått: 20x16 cm, yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:24:05
20/5 17:56:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor